e-shop se zbožím pro manikúru
9:00-17:00
Potřebují nehty odpočinek
Potřebují moje nehty odpočinek? Mezi dívkami panuje názor, že nehty potřebují mezi jednotlivými vrstvami gelového laku přestávku nebo odpočinek, aby mohly "dýchat". Pojďme si to všechno rozebrat 😊 A je to tady ❤️❤️ Stručně řečeno, ne, přestávka od gel laku není pro vaše nehty nutná. A tady je důvod: 👉🏻 Nehty nemohou dýchat, protože jsou zrohovatělou částí kůže. 👉🏻 Buňky nehtu nejsou živé. 👉🏻 Živá část nehtu se nachází pod kůžičkou a nazývá se "MATRIX" 👉🏻 Výživa, růst a tvorba nehtů probíhá v oblasti pod kůžičkou( kterou doporučujeme po manikúře obohatit o výživné látky vtíráním kůžičkového oleje. 👉🏻 Proto ani lak na nehty, ani gel lak nepotřebují odpočinek. Pokud je nátěr a jeho odstranění provedeno správnou technikou!

Komentáře

Napsat komentář